Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Marek Rygel

Náš tým

Vedoucí týmu

Marek Rygel

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 736 636 205

Příběh Markova týmu

Mým cílem vždy bylo vytvořit tým lidí, které spojují společné základní hodnoty, jako jsou víra v sebe sama, silný smysl pro etiku nebo potřeba pomáhat. Přestože kolegové v našem týmu jsou opravdoví profesionálové a odborníci na své řemeslo, jsou to hlavně lidé s dobrým srdcem a smyslem pro humor. Protože pokud děláte práci, která vás baví a dává vám dlouhodobý smysl, navíc své starosti a radosti můžete sdílet s opravdovými přáteli, dává slovo "práce" úplně nový význam.

Ve finančním byznysu působím více než 10 let. Poznal jsem spousty skvělých lidí a zažil hromadu dobrého i zlého. Naučil jsem se, že nejdůležitější je upřímnost, mít tah na branku a za každých okolností férový přístup. Finance jsou v našem životě velice důležité a mým cílem je zajistit našim klientům lepší finanční budoucnost a pomoci plnit si tak své sny.

Chovej se k lidem tak, jak bys chtěl aby se chovali oni k tobě.

Další členové týmu

Ing. Jan Zeman

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 723 950 526

Od začátku podnikání stavím svoji práci na tom, že nejlepší reklamou je precizně odvedená práce. Proto mám nejraději, když za mě mluví moje výsledky a reference spokojených klientů.

Ing. Václav Bureš

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 736 530 201

Jsem bývalý profesionální sportovec a proto se snažím, abych věci které mě sport naučil a o které mě obohatil vnesl i do své práce. Tudíž jsem spolehlivý, vytrvalý, cílevědomí a snažím se pomoci těchto vlastností pomáhat ostatním lidem v plnění jejich snů a přání.

Nadbytek neznamená bohatství. - Jan Werich

Bc. Radek Kučera, MSc.

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 605 212 153

Ve finanční sféře se pohybuji víc než 10 let. 

Mou největší vášní jsou nemovitosti a snažím se našim klientům poskytnout nadstandardní profesionální servis.

Zkušenost si musíš zažít!

Dominika Machová, Bc.

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 724 161 776

Ve společnosti ZFP Akademie patřím do týmu pana Ing. Zemana, kterému pomáhám s administrativní prací a komunikací s klienty. Specializujeme se především na úvěry, ve kterých spatřujeme vysoký potenciál a snažíme se, aby byli klienti vždy spokojení a proces získání finančních prostředků co nejjednoduší, a co nejvíce efektivní. Velmi si vážím pozitivní zpětné vazby od klientů a vždy se těším na další možnosti spolupráce.

Úspěch není klíčem ke spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi, co děláte, budete úspěšní.

Iva Anderlová

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 792 311 841

V týmu mám pozici Energetického specialisty. Mým cílem je najít úsporu našim klientům v oblasti dodávek energií. Zároveň působím na pozici asistentky RK 170, kde mám na starosti veškerou administrativu, kompletní komunikaci s klienty, vyřizování jejich požadavků. V práci se snažím šířit dobrou náladu, být pozitivní a ke všem vstřícná.

Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.

Mafek Oldřich, Mgr.

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 602 120 763