Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Marek Rygel

Ing. Jan Zeman

+420 723 950 526

Od začátku podnikání stavím svoji práci na tom, že nejlepší reklamou je precizně odvedená práce. Proto mám nejraději, když za mě mluví moje výsledky a reference spokojených klientů.

Per aspera ad astra.

Co o mně říkají?

Na vzájemné spolupráci s Honzou si cením jeho odbornosti, "tahu na branku" a předevšim schopnosti dotáhnout věc do konce. Kromě několika menších produktů jsme řešili především hypotéku, se kterou pochopitelně bylo hodně starostí jak na mojí, tak na jeho straně. Nastalo několik momentů, kdy jsem už propadal panice, avšak vždy, i v momentech největšího "papírovacího" zoufalství, jsme společně našli cestu k cíli. Kéž by takto poctivě a lidsky přistupoval ke své práci každý.

Tomáš Nováček

Spolupráce s panem Zemanem mi velmi vyhovuje. Kromě pravidelných i nárazových investic jsem s ním v prvé řadě nedávno řešila svou hypotéku. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv zádrhelů. Pravidelně jsme po telefonu konzultovali všechny možnosti a navazující kroky, nebylo třeba osobního setkání. Pan Zeman mne informoval o všem fázích, včetně samotného schválení, a po celou dobu jsem se na něj mohla obrátit s dodatečnými otázkami nebo nejasnostmi.  Navíc se snažil pro mne vymyslet ideální řešení mé situace, abych i během následného splácení byla v klidu. Určitě se na něj v budoucnu znovu obrátím.

Petra Vondráková

S panem Ing. Zemanem spolupracuji již několik let. Byl mi doporučen jako člověk schopný se mi postarat o hypotéku, kterou jsem v té době řešil. Po prvním jednání jsem měl poprvé, po předchozích zkušenostech s finančním poradcem z jiných společností, dobrý pocit a hypotéku jsem přes pana Ing. Zemana zrealizoval. Byl jsem maximálně spokojený. Během těch let jsem přes něj řešil dvě další hypotéky a dále pak investice, osobní finance, různá pojištění (byt, auta, děti, cestovní pojištění atd.), vždy k mé maximální spokojenosti. U pana Ing. Zemana jsem se vždy setkal s otevřeností, ochotou a proaktivním přístupem, což prostě oceňuji. Vřele jej doporučuji každému, kdo potřebuje řešit hypotéku, pojištění nebo investice.  

 

Ondřej B.

Ve finančním světě jsou zákonitosti, které občas odporují selskému rozumu. Nebýt Honzy Zemana, těžce bychom nad první hypotékou zaplakali. Za rok a něco spolupráce jsem si několikrát potvrdila, že se na něj kdykoliv můžu spolehnout a že pro co nejlepší výsledek udělá maximum. Vždycky ochotně a erudovaně poradí a má obrovskou trpělivost. A také vládne nanejvýš osobitým suchým humorem, takže se na každé naše setkání vyloženě těším.  

 

Michaela Vařeková

Osobně jsem s panem Ing. Zemanem řešila refinancování hypotéky na můj byt. Jednání bylo srozumitelné, otevřené a informativní. Aktuálně jsem s panem Ing. Zemanem řešila už celkem tři hypotéky a různá pojištění. Reaguje vždy rychle, srozumitelně, nabídne více variant a ochotně poradí. Prošla jsem si také základním školením u ZPFA, získala jsem hodně nových informací a možnost i více rozvinout svou finanční gramotnost a informovanost o funkčnosti a nabídce různých finančních produktů. Děkuji panu Ing. Zemanovi za podporu a pomoc v posledních letech a těším se na další spolupráci!!

Žaneta B.

V minulosti jsem měl řadu nedobrých zkušeností s lidmi a firmami zabývajícími se finančním poradenstvím a zprostředkováním  finančních produktů. Od doby, kdy jsme navázali vzájemný kontakt a troufnu si říct, že i přátelství, se na Vás s důvěrou obracím s každou záležitostí v tomto oboru. Dostávám od Vás podporu a pomoc na vysoce profesionální úrovni. Velice si toho vážím.

Jan Vanický

Máte dotaz?
Ozvěte se mi!

Ing. Jan Zeman

+420 723 950 526