Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Marek Rygel

Marek Rygel

+420 736 636 205

Ve finančním byznysu působím více než 10 let. Poznal jsem spousty skvělých lidí a zažil hromadu dobrého i zlého. Naučil jsem se, že nejdůležitější je upřímnost, mít tah na branku a za každých okolností férový přístup. Finance jsou v našem životě velice důležité a mým cílem je zajistit našim klientům lepší finanční budoucnost a pomoci plnit si tak své sny.

Chovej se k lidem tak, jak bys chtěl aby se chovali oni k tobě.

Marek Rygel

Manažer obchodního týmu ZFP Akademie

V ZFP působí od roku 2010. 

Postupně pod hlavičkou ZFP Akademie vybudoval regionální kancelář v centru Brna. 

S týmem profesionálů se zaměřují převážně na klientský servis rodinných a firemních financí. Díky dlouholeté praxi mají bohaté zkušenosti převážně v oblasti hypoték, investic a pojištění. 


Získaná osvědčení a certifkáty

Co o mně říkají?

Díky referencím od kamaráda, a taky dlouholeté známosti byl Marek pro nás volba číslo 1 pro řešení hypotéky na náš dům.
Díky tomu, že nás tlačil čas, jsme byli trochu netrpěliví, ale ve všem jsme od něj měli podporu a patří mu velké DÍK, že nám vše celé zprostředkoval.

Tomáš Pavlas

Řešení hypotéky s panem Rygelem byla radost - dostali jsme přehled možností od více finančních institucí na jednom místě, vše nám jasně a stručně vysvětlil a jako bonus jsme dostali i finanční poradenství ohledně investování volných finančních prostředků.

Jaroslav Nedvěd

Když jsem si před několika lety kupoval první byt, měl jsem velké štěstí, že jsem se obrátil na svého kamaráda Marka Rygela. Ze všech těch papírů, potvrzení, smluv a úřadů mi šla hlava kolem, Marek naštěstí vždy věděl co a jak a dokázal mi vždy poradit. Výsledné podmínky hypotéky byly vlastně malý zázrak, ještě když přihlédnu k tomu, že má výchozí finanční situace určitě nebyla ideální. A není tomu ani tak dávno, co jsme společně tuto hypotéku refinancovali, přičemž i bankovní poradkyně z banky, kde se hypotéka uzavírala, byla překvapená z výsledných parametrů smlouvy. Za mě jednoznačně pozitivní zkušenost a skvělá spolupráce.

Michal Bajer

Spolupráce se ZFP respektive s Markem Rygelem byla velmi příjemná. Potřeboval jsem hypotéku na rodinný dům. Vše jsme si vysvětlili během první schůzky a probrali veškeré možnosti. Marek mi dal porovnání několika nabídek a vybrali jsme tu nejlepší.
Za celou dobu jsem nemusel do banky ani jednou, vše se zvládlo během pár schůzek. Marek mě celým procesem provedl a vše vysvětlil.
U hypotéky to neskončilo, Marek za mě zařídil pojištění a veškeré prerekvizity které bylo potřeba pro čerpání. Nyní mám vše zařízeno a Marka doporučuji i dalším.

Jan Šilhan

Moc díky za pomoc při vyřizování hypotéky na náš byt. V naší bance nás odmítli a nebyli schopni pomoct. Marek nám vysvětlil, v čem byl problém, pomohl nám to napravit a kompletně zařídil celý proces. Už jsem ztrácel naději, ale díky zfp můžeme bydlet.

Martin Rufer

Máte dotaz?
Ozvěte se mi!

Marek Rygel

+420 736 636 205