Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Marek Rygel

Hypotéky

 

Hypotéka není věda - když víte, jak na to...

 

 

Hypotéky řešíme denně. Malé, velké, jednoduché i složité. Díky dlouholeté praxi a unikátním nástrojům umíme najít řešení pro každého. Co je pro vás důležité? Rychlost? Výše splátky? Úroková sazba? Chcete dále investovat? Hypotéka není jen o úroku, co křičí z reklamy.

Chci hypotéku!

Lidé mají různé potřeby. Koupit první byt, postavit rodinný dům, zajistit si výhodný úrok na konci fixace.
Zároveň ale každý hraje s jinými kartami. Jeden má vlastní hotovost, ale nízkou bonitu. Jiný má pozemek do zástavy, ale bance se nelíbí jeho daňové přiznání. Další má manželku na mateřské dovolené a vysoký limit kreditní karty.

Náš hypoteční tým

My vezmeme karty, které jsou rozdány, provedeme analýzu nabídek a metodik všech bank na trhu a najdeme tu, která vašim potřebám vyhovuje nejlépe.  Zdarma pro vás navíc zajistíme individuální podmínky a bonusy. 
Od prvního kontaktu s bankou až po poslední čerpání hypotéky máte náš plný servis.
Ke každému přistupujeme individuálně s cílem najít to nejlepší řešení PRO VÁS!

Banky

Bank je na trhu 100 a ještě víc. Některé chtějí za klienty zaměstnance s krásným příjmem. Jiné jsou malé a hledají mezery na trhu. Jsou banky, které hodně slibují a jsou i ty, co sliby plní. 
Některá banka dává krásné sazby, ale vyřízení úvěru trvá měsíce. Jiné zase sazbami nesoupeří, ale za tři týdny můžete mít peníze. 

 

Pokud Vás zajímá, na jakou hypotéku dosáhnete a která banka Vám nabídne nejlepší úrokovou sazbu, rádi Vám pomůžeme najít to správné řešení.

Autor: Marek Rygel